Відбулося перше організаційне засідання спеціалізованої вченої ради Д 44.601.02

19 січня 2023

18 січня 2023 року в Полтавському державному медичному університеті відбулося перше організаційне засідання спеціалізованої вченої ради Д 44.601.02 зі спеціальностей 14.01.02 «Внутрішні хвороби», 14.01.11 «Кардіологія», 14.01.20 «Шкірні та венеричні хвороби» з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) медичних наук. До складу спеціалізованої ради увійшли 18 науковців, провідних фахівців у галузі. Поряд з колегами ПДМУ, членами спеціалізованої ради є вчені з Національного медичного університету імені О.О. Богомольця МОЗ України, Харківського національного медичного університетуМОЗ України, Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова МОЗ України, Державної установи «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України», Державної установи« Інститут медицини праці ім. Ю.І. Кундієва НАМН України».

Голова ради, ректор ПДМУ, професор Вячеслав Ждан привітав усіх з минулими Новорічними святами, побажав здоров’я, творчої наснаги, стійкості й витривалості, адже продовжуючи виконувати свій професійний обов’язок,проводячи активну дослідницьку, викладацьку, практичну лікарську діяльність, маємо наближати нашу Перемогу на науковому медичному фронті.

Голова оголосив початок роботи спеціалізованої вченої ради, представив членів ради, запросив науковців, що запланували та виконують свої докторські дисертаційні роботи, а також кандидатські дисертації, заплановані до 2016 року, до проходження захисту у спеціалізованій вченій раді Д 44.601.02 ПДМУ, для цього створені всі умови. За попередньої каденції спеціалізованої вченої ради свої дисертаційні дослідження завершили успішним захистом 2 доктори та 3 кандидати наук.