Відбулося перше засідання науково-практичної конференції "XIX Скліфосовські читання"

11 березня 2024

8 березня 2024 року відбулося перше засідання науково-практичної конференції "XIX Скліфосовські читання", яке проходило під егідою Полтавського державного медичного університету, Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОВА та ГО "Асоціація хірургів Полтавщини ім. М. В. Скліфосовського". Подія відбулася в змішаному форматі (онлайн та офлайн).

Протягом чотирьох годин експерти та учасники обговорювали актуальні питання хірургії. Учасники конференції мали можливість ознайомитись з доповідями:

«Сучасна концепція хірургічного лікування вибухових травм кінцівок в ході війни в Україні» - провідний травматолог Клапчук Ю.В.(доповідач), Купріянчук В.В., Хорошун Е.М., Панасенко С.І., Шипілов С.А. – Військово-медичний клінічний центр Північного регіону (м. Харків)

«Особливості ампутацій та реампутацій у пацієнтів з мінно-вибуховими травмами» - Кизименко О.О.

Демонстрації:

«Скалкове поранення лівої гомілки з ушкодженням судин і нервів. Випадок з практики» - Безкоровайний О.М.

«Обширна післяін'єкційна флегмона верхньої кінцівки» - Кизименко О.О.

«Обширний субциркулярний дефект м’яких тканини стегна. Етапи лікування» - Биченко С.Я.

Вдячні всім учасникам за активну участь та високий рівень наукової та практичної дискусії!

The first session of the scientific and practical conference "XIX Sklifosovsky Readings" took place on March 8, 2024, under the auspices of the Poltava State Medical University, the Department of Health of the Poltava Regional Military Administration, and the NGO "Association of Surgeons of Poltava Region named after M.V. Sklifosovsky." The event was held in a hybrid format (online and offline).

Over the course of four hours, experts and participants discussed current issues in surgery. Conference participants had the opportunity to familiarize themselves with the following presentations:

"Modern concept of surgical treatment of explosive limb injuries during the war in Ukraine'' - led by traumatologist Klapchuk Y.V. (speaker), Kupriianchuk V.V., Khoroshun E.M., Panasenko S.I., Shypilov S.A. - Military Medical Clinical Center of the Northern Region (Kharkiv).

"Features of amputations and reamputations in patients with mine-blast injuries'' - Kyzymenko O.O.

Demonstrations:

"Splinter injury to the left shin with vascular and nerve damage. A case from practice" - Bezkorovainyi O.M.

"Extensive post-injection phlegmon of the upper limb" - Kyzymenko O.O.

"Extensive subcirculatory defect of the thigh soft tissues. Treatment stages'' - Bychenko S.Ya.

We are grateful to all participants for their active involvement and high level of scientific and practical discussion!

Статистика и объявления

Продвигать публикацию