Відбулося проміжне оцінювання першого потоку лікарів-інтернів із фаху "Стоматологія"

30 березня 2023

30 березня 2023 року на кафедрі післядипломної освіти лікарів-стоматологів проведено проміжне оцінювання першого потоку лікарів-інтернів з фаху "Стоматологія." Вони закінчили освітню частину програми підготовки в інтернатурі. Лікарі-інтерни упродовж навчання активно брали участь в роботі щомісячних конференцій наукового гуртка кафедри, демонстрували власні практичні роботи під час проведення конкурсу "Шлях у світ майстерності", були задіяні до прийому бійців ЗСУ та переміщених осіб, пройшли ліцензійний іспит "КРОК-3 Стоматологія".  Під час оцінювання  показали добрий рівень теоретичних знань та практичних навичок.