Відбулося засідання студентської наукової групи

20 квітня 2023

19 квітня 2023 року відбулося засідання студентської наукової групи кафедри анатомії людини. Після вступного слова професорки Алли Степанчук про важливість студентської науки усі присутні мали змогу озайомитися з результатами досліджень, проведених під орудою викладачки. Їх представили студент 5-ої групи медичного факультету № 2 Аляб’єв Артем та студент 9- ої групи стоматологічного факультету Черевик Павло.

Робота “Варіабельність сосочкоподібних м’язів серця людини” стала предметом дискусії наприкінці засідання, зацікавивши присутніх студентів.

Завершуючи засідання, староста наукової групи Олексій Ткаченко наголосив на перспективах роботи у лавах СНГ кафедри анатомії та запросив усіх охочих до неї вступити.