Відбувся дискусійний клуб «Ти як? Поговоримо про ментальне»: враження

05 вересня 2023

29 серпня 2023року завідувачка кафедри сімейної медицини і терапії Марина Бабаніна взяла участь у дискусійному клубі «Ти як? Поговоримо про ментальне». Він відбувся на базі Національного університету охорони здоров¢я України імені П. Л. Шупика. Проводив його Координаційний центр КМУ/Mental Health UA разом з UNICEF Ukraine. До дискусії долучились консультанти World Health Organization Ukraine, завідувачі кафедр сімейної медицини провідних медичних ЗВО України. Учасники одноголосно підтримали додавання компонента з ментального здоров¢я до навчального процесу та оцінки якості знань здобувачів медичної освіти усіх рівнів. Обговорили також включення програми ВООЗ mhGAP до програми підготовки лікарів-інтернів з сімейної медицини, а ще формування навичок з ментального здоров¢я, комунікації, управління стресом у лікарів усіх спеціальностей на курсах підвищення кваліфікації, так як більшість українців потребують та хочуть отримувати фахову психосоціальну підтримку.