Відбувся едукаційний захід правової відповідальності

25 квітня 2023

24.04.2023 р. за ініціативи кафедри філософії та суспільних наук і відділу управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю ПДМУ була організована зустріч здобувачів вищої освіти з представниками патрульної поліції Полтавської області. Начальник відділу зв’язків із громадськістю УПП в Полтавській області Марина Зінюха та інспектор ВЗГ Ярослава Лемішко прочитали лекцію здобувачам освіти першого курсу стоматологічного та медичного факультетів ПДМУ на тему: «Правопорушення та відповідальність за них».

Під час заняття лектори ознайомили здобувачів освіти з функціями патрульної поліції та з видами правової відповідальності.

Зустріч пройшла жваво й цікаво, здобувачі активно брали участь в обговоренні теми. Марина Зінюха відзначила, що зміни у суспільстві потрібно розпочинати з себе, лише за таких умов можливі державні реформи.