Відбувся ХХІV Всеукраїнський навчальний семінар «Шлях у світ майстерності»

13 лютого 2023

9 лютого 2023 р. кафедрою післядипломної освіти лікарів-стоматологів був проведений ХХІV Всеукраїнський навчальний семінар «Шлях у світ майстерності», присвячений актуальним питанням стоматології.

Зі вступним словом і привітанням до учасників семінару виступив проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти професор Ігор Скрипник, плідної роботи семінару побажав завідувач кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів професор Петро Скрипников.

На пленарне засідання навчального семінару, яке проводилось в онлайн режимі,  зареєструвалось біля 200 чоловік.

З доповідями виступили:

1. Ксенія Лазарєва (асистент кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів ПДМУ) «ХХІV Всеукраїнський професійний конкурс лікарів-стоматологів  «Шлях у світ майстерності», «Відновлення зубів після ендодонтичного лікування».
  2. Наталія Синіцина (лікар-стоматолог навчального центру «Аполонія», м.Полтава) «Мистецтво краси - анатомія, функція, естетика».
  3. Станіслав Геранін (кандидат медичних наук, головний лікар стоматологічного центру «Махаон»,  м. Полтава) «GOLDEN EXCELLENCE. Еволюція інструментації».
  4. Олена Бережна (кандидат медичних наук, доцент кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів ПДМУ) «Відновлення сильнозруйнованих зубів у дітей».

Закінчився семінар  відкритою науковою дискусією, підбиттям підсумків роботи семінару.