Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Патоморфологія»: визначені переможці

05 березня 2024

На кафедрі патологічної анатомії та судової медицини відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Патоморфологія». Участь в олімпіаді взяли здобувачі вищої освіти ІІІ курсу медичного факультету № 1. Студенти продемонстрували високий рівень знань та підготовки у виконанні різноманітних завдань: тестові задачі, знання мікропрепаратів та теоретичні питання підвищеної складності. Призові місця розподілилися наступним чином: Диплом І ступеня – Єлизавета Коваленко, Дипломи ІІ ступеня – Поліна Ширай та Людмила Бужин, Дипломи ІІІ ступеня – Владислав Гришин та Жанна Кулінська.

До оцінювання робіт здобувачів вищої освіти долучився зовнішній стейкхолдер – лікар-патологоанатом Полтавського обласного патологоанатомічного бюро Юрій Прогунов.

Winners of the first stage of the All-Ukrainian Student Olympiad in the discipline "Pathomorphology"

The Department of Pathological Anatomy and Forensic Medicine hosted the first stage of the All-Ukrainian Student Olympiad in the discipline "Pathomorphology." Participants in the Olympiad were the third-year medical students from Medical Faculty № 1. Students demonstrated a high level of knowledge and preparation in completing various tasks: test problems, knowledge of microslides, and theoretical questions of increased complexity. The awards were distributed as follows: First-degree diploma - Yelyzaveta Kovalenko, Second-degree diplomas - Polina Shyrai and Liudmyla Buzhyn, Third-degree diplomas - Vladyslav Gryshyn and Zhanna Kulinska.

External stakeholders, including Dr. Yurii Progunov, a pathologist from the Poltava Regional Pathoanatomical Bureau, participated in evaluating the students’ works.