ВІдбувся І етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з навчальної дисципліни «Хірургія»

22 лютого 2023

ВІдбувся І етап Всеукраїнської  студентської Олімпіади з навчальної дисципліни за спеціальністю «Хірургія»: вітання переможцям

16-17 лютого 2023 року у Полтавському державному медичному університеті відбувся І етап Всеукраїнської  студентської Олімпіади з навчальної дисципліни за спеціальністю «Хірургія». В олімпіаді взяли участь здобувачі вищої освіти 4, 5 і 6 курсів медичних факультетів №1 та №2, які були переможцями внутрішньокафедральних етапів , та всі бажаючі. Студенти показали високий рівень теоретичних знань і практичної підготовки. Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади з навчальної дисципліни за спеціальністю «Хірургія» у 2022-2023 навчальному році стали:

І місце – Горбань В.В., 9 група, 4 курс медичного факультету №1.

ІІ місце – Шанько А.В., 17 група, 6 курс медичного факультету №1;

Мороз К.Ю., 6 група, 6 курс медичного факультету №1.

ІІІ місце – Фисун А.А., 27 група, 6 курс медичного факультету №1;

Гоц А.О., 3 група 6 курс медичного факультету №1;

Андрєєв Д.О., 7 група, 6 курс медичного факультету №1.

Вітаємо переможців з високими результатами і бажаємо нових досягнень у навчанні та у майбутній практичній діяльності!