Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Патоморфологія»: визначені переможці

21 лютого 2023

20 лютого 2023 року на кафедрі патологічної анатомії та судової медицини відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Патоморфологія» під керівництвом завідувача кафедри, професора Івана Старченка. У ній взяли участь 22 здобувача вищої освіти ІІІ-ІV курсів ПДМУ. Серед запитань запропоновані тестові завдання із бази ліцензійного іспиту «Крок 1» та володіння практичними навичками із знання макро- та мікропрепаратів різних патологічних процесів. Журі нагородило дипломами та грамотами найкращих знавців предмету:

Грамотою за старанність, кмітливість, глибоке знання патоморфології відзначений Нікіта Товстопят;

Дипломи за ІІІ місце отримали Єфіменко Єгор та Рибальченко Єгор;

Диплом за ІІ місце отримала Кроленко Аліна;

Диплом за І місце отримала Сємєняк Таїсія.

Колектив кафедри висловлює подяку усім здобувачам вищої освіти, які взяли участь в Олімпіаді, та вітає переможців! Бажаємо і в подальшому нових досягнень та наукових звершень!!!