Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з терапії та реабілітації / The first stage of the All-Ukrainian Student Olympiad in Therapy and Rehabilitation took place

29 березня 2024

27 березня 2024 року на кафедрі фізичної та реабілітаційної медицини відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з терапії та реабілітації. Усі студенти продемонстрували високі теоретичні знання та вмілі практичні навички. Усього в олімпіаді взяли участь 30 здобувачів вищої освіти бакалаврського та магістерського рівнів. Місця розподілились наступним чином:

Дисципліна "Терапевтичні вправи":

І місце - Серга Дарина (21 ФТЕ)

ІІ місце - Старокожко Іванна (21 ФТЕ) та Ростовцева Наталія (21 ФТЕ)

ІІІ місце - Борисенко Анастасія (21 ФТЕ ) та Деменко Златослава (11 ТР)

Дисципліна "Основи практичної діяльності у терапії та реабілітації":

І місце - Скрипник Анна (11 група)

ІІ місце - Сімеон Ольга (14 група)

ІІІ місце - Пилипенко Катерина (14 група)

Усі студенти були нагороджені дипломами за участь. Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів!

On March 27, 2024, the Department of Physical and Rehabilitation Medicine hosted the first stage of the All-Ukrainian Student Olympiad in Therapy and Rehabilitation. All students demonstrated high theoretical knowledge and skillful practical skills. In total, 30 students of bachelor's and master's degree programs took part in the Olympiad. The places were distributed as follows:

Discipline "Therapeutic Exercises":

I place - Daryna Serga (21 PT)

II place - Ivanna Starokozko (21 PT) and Nataliia Rostovtseva (21 PT)

III place – Anastasiia Borysenko (21 PT) and Zlatoslava Demenko (11 TR)

Discipline "Fundamentals of practical activity in therapy and rehabilitation":

I place - Anna Skrypnyk (group 11)

II place - Olha Simeon (group 14)

III place - Kateryna Pylypenko (group 14)

All students were awarded diplomas for participation. We congratulate the winners and wish them further success!