Відбувся інтерактивний захід для лікарів-інтернів спеціальності «Інфекційні хвороби» та членів СНГ

02 грудня 2022

1 грудня 2022 р на кафедрі інфекційних хвороб з епідеміологією ПДМУ відбувся інтерактивний захід для лікарів-інтернів спеціальності «Інфекційні хвороби» та  членів студентської наукової групи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими за участі співробітників кафедри. Доповіді щодо історії відкриття ВІЛ, епідеміологічної ситуації з ВІЛ/СНІД в Україні та світі, питань діагностики та профілактики захворювання представили лікарі-інтерни Катерина Жебель та Олександра Левицька. Учасники мали можливість оцінити свої знання про ризики передачі ВІЛ-інфекції у різних ситуаціях під час інтерактивної гри. У підсумку інтерактивного заходу  було наголошено на  важливості уникнення ризикованої поведінки з метою попередження інфікування ВІЛ. Організатори заходу закликали всіх присутніх до порозуміння та толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.