Відбувся тренінг з домедичної допомоги

23 вересня 2022

На сьогодні вкрай важливим залишається вміння вчасно та якісно надавати домедичну допомогу постраждалим на місці події. Тому викладачами кафедри медицини катастроф та військової медицини було проведено тренінг з домедичної допомоги для здобувачів вищої освіти першого курсу ОПП Сестринська справа (заочна форма навчання) спеціальності 223 Медсестринство. Підчас тренінгу здобувачі вищої освіти оволоділи навиками зупинки зовнішньої кровотечі, відновлення прохідності дихальних шляхів, переведення постраждалого в стабільне бокове положення. Ознайомились з основами медичного сортування в умовах надзвичайної ситуації. Науково-педагогічні працівники кафедри Володимир Кока та Валерій Рожнов продемонстрували методику накладання турнікету та тампонування рани, постановки орофарингеального повітроводу та штучної вентиляції легень. Студенти мали можливість відпрацювати отримані навички на фантомах та муляжах на базі симуляційного центру ПДМУ.

Дякуємо за плідну співпрацю колективу симуляційного центру!