Відеолекції за результатами курсів підвищення кваліфікації «Школа наукового керівника» доступні на освітній платформі ПДМУ!

07 листопада 2023

З радістю повідомляємо, що відеолекції за результатами курсів підвищення кваліфікації «Школа наукового керівника» розміщені на освітній платформі Полтавського державного медичного університету. У курсі детально розглядалися питання про особливості роботи з базами Scopus, Web of Science, ресурсом Scimago, програмним забезпеченням для статистичних обрахунків, сервісами GEANT, Microsoft Azure, Amazon, EOSC, документами, які визначають вимоги до публікацій.

Матеріали лекцій покликані допомогти співробітникам ефективно здійснювати науково-дослідну роботу в університеті та достойно представляти її у науковому світі.

Ознайомитися та детально опрацювати представлені лекції можна за авторизованим доступом до освітньої платформи. Для цього необхідно:

• написати дані для реєстрації (ПІБ, адресу електронної пошти в домені університету) на електронну пошту i.bereza@pdmu.edu.ua ;
  • після реєстрації авторизуватися на сторінці освітньої платформи за посиланням: https://moodle.pdmu.edu.ua/login/index.php  або за QR-кодом на фото.

Запрошуємо долучитися до курсу наукових, науково-педагогічних працівників, молодих науковців та допитливих студентів!

Video lectures from the "Scientific Supervisor School" professional development courses are now available on the educational platform of Poltava State Medical University!

We are happy to announce that video lectures from the "Scientific Supervisor School" professional development courses are now available on the educational platform of Poltava State Medical University. The course extensively covers topics such as working with Scopus, Web of Science databases, Scimago resource, software for statistical calculations, GEANT, Microsoft Azure, Amazon, EOSC services and documents, outlining publication requirements.

The lecture materials are designed to assist academics in effectively conducting research at the university and representing it in the academic world. To access and thoroughly study the provided lectures, authorized access to the educational platform is required. To do this, please:

We invite scientific, academic staff, young researchers and interested students to join the course!