«Відкриваючи книгу- ми відкриваємо світ»

08 червня 2023

Професорський колектив кафедри психіатрії, наркології та медичної психології представив новий підручник «Медична психологія» англійською мовою.

Скрипніков Андрій - завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор.
Герасименко Лариса - доктор медичних наук з фаху «Психіатрія», професор кафедри.
Ісаков Рустам - доктор медичних наук з фаху «Медична психологія», професор кафедри.
Рудь Вадим - кандидат медичних наук з фаху «Психіатрія», доцент кафедри.

Підручник складається з двох частин, у яких викладено основні положення загальної та спеціальної медичної психології. Наведено основні критерії  ментального здоров’я, ознаки межових станів та патології. Розкрито основи психосоматичних механізмів розвитку захворювань та соматопсихічних відносин, проблеми медичної деонтології, основи психогігієни, психопрофілактики та психотерапії. Особливу увагу було приділено проблемам суїцидальноі поведінки людини, психологічним аспектам пацієнтів з дефектами та деформаціями зовнішності та взаємодії між лікарем та пацієнтом.