Відвідини операційної у допитливих 8-класників викликало неабиякий захват: чекаємо на поповнення студентських лав?

27 березня 2023

У межах плану профорієнтаційної роботи університету для учнів 8-А класу ліцею № 13 «Успіх» Полтавської міської ради проведено профорієнтаційні інформаційно-тематичні екскурсії народним музеєм історії університету, кафедрою біології, анатомічним музеєм, кафедрою гістології, цитології та ембріології,  кафедрою клінічної анатомії та оперативної хірургії. Школярів чекала цікава подорож у світ медицини, її історії, особливостей будови людського організму, будови клітин, впливу живих організмів на здоров`я людини, а відвідини хірургічної операційної у допитливих 8-класників взагалі викликало неабиякий захват та бажання доєднатися до медичної галузі.