Відзначення переможниць мовних конкурсів

25 квітня 2023

Дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації нагороджені здобувачки освіти Полтавського державного медичного університету:

Софія Старіченко (14 група І курсу медичного факультету №1)  – за перше місце поміж здобувачів освіти Полтавських ЗВО на ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

Софія Кравченко (5 група І курсу стоматологічного факультету) –  за перше місце на ІІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації нагороджені завідувачка  кафедри українознавства та гуманітарної підготовки Тетяна Лещенко і старша викладачка закладу вищої освіти Вікторія Юфименко  – за результативну роботу зі студентами.

Плекаймо рідне Слово!