Відзнака студентів наукової групи «Лабораторна діагностика» кафедри фізіологія

12 червня 2023

Студенти наукової групи «Лабораторна діагностика» кафедри фізіологія взяли участь у 84-му Всеукраїнському науковому медичному конгресі студентів та молодих вчених «Медицина ХХІ сторіччя» (з міжнародною участю), який був проведений на базі Донецького національного медичного університету (м. Лиман) МОЗ України.

Анатолій Мягкохліб та Зезекало Анастасія, студенти 10-ї групи, 4 курсу, медичного факультету №1 презентували дослідження, проведене під керівництвом доцента Тетяни Мамонтової.

Журі високо відзначило актуальність наукової роботи та відзначило її Дипломом «За найкращу концепцію». Вона викликала інтерес та жваву дискусію серед усіх учасників конгресу.

Початок творчого шляху науковця до вершин науки закладається під час навчання в університеті. Саме активна участь у студентському науковому проєкті дозволяє розкрити майбутній потенціал та креативність молоді у вирішенні актуальних проблем сучасної медицини.