Викладачі кафедри біології оцінювали науково-дослідницьку роботу школярів на конкурсі

28 лютого 2023

На базі кафедри біології ПДМУ проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт школярів у секціях "Медицина. Біологія людини", "Охорона здоров'я" та "Ботаніка». Журі секції "Медицина. Біологія людини" очолила завідувачка кафедри біології, професор Галина Єрошенко. Викладачі кафедри біології Оксана Кінаш та Костянтин Шевченко взяли участь у роботі журі секцій "ТВПТ. Ветеринарна медицина", "Загальна біологія", "Зоологія" , які працювали на базі Полтавського державного медичного університету. Конкурсанти представили оригінальні дослідницькі роботи, захист яких проходив у два етапи - у вигляді постерного захисту та наукової конференції.