Війна: психологія спілкування з тими, хто повернувся із війни

17 квітня 2023

За ініціативи Первинної профспілкової організації студентів ПДМУ спільно з доцентом кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Вадимом Рудьом і доцентом кафедри фізичної та реабілітаційної медицини Євгеном Страшком відбувся відкритий лекторій на тему «Війна: психологія спілкування з тими, хто повернувся із війни». Активну участь в обговоренні взяли представники студентського парламенту та здобувачі фахового медико-фармацевтичного коледжу, а також Тетяна Климач, практичний психолог та освітній омбудсмен ПДМУ. Свою думку щодо актуальності теми висловив почесний гість - Артем Чернов, практичний психолог Полтавського «Центру допомоги врятованим», інструктор з першої психологічної допомоги й відновлення Збройних Сил України.