«Війна впритул» - нехай світ побачить правду про війну в Україні

13 березня 2024

10 березня 2024 року у приміщенні залу Полтавського академічного симфонічного оркестру «Лтава» пройшов благодійний аукціон та концерт, зібрані кошти від якого направлені на потреби Збройних Сил України, організований Волонтерами Полтавщини «4.5.0».

Активну участь у організації та проведенні заходу взяли науково-педагогічні співробітники університету – Віталій Драбовський (доцент ЗВО кафедри хірургії №3 ПДМУ), у якості ведучого і режисера заходу; та здобувачі освіти стоматологічного факультету (Денис Дондик, Антон Павлик) та медичного факультету № 1 (Володимир Добровольський, Андрій Олефіренко).

Під час благодійного аукціону було розіграно 11 різних лотів, кожен з яких має свою історію та ціну. Головний лот - марка «руский воєнний Корабль…» за підписом Генерала Валерія Залужного»

Серед виступів полтавських артистів Наталії Май, Жанни Лтавської, Андрія Хмари, Віталія Драбовського, Народного ансамблю народного танцю «Візерунки», Родини Іванцових та ін.., кожен лот знайшов свого володаря-переможця!

Віримо в ЗСУ!!!

4.5.0. – все ок!

A charity volunteer auction and concert in support of the Armed Forces of Ukraine took place

On March 10, 2024, a charity auction and a concert were held in the hall of Poltava Academic Symphony Orchestra "Ltava", the proceeds of which were sent to the needs of the Armed Forces of Ukraine, organized by the Volunteers of Poltava Region "4.5.0".

The university's academic staff took an active part in organizing and conducting the event: Vitalii Drabovskyi (Associate Professor of Department of Surgery No. 3 of PSMU), as the event's host and director; and students of the Dental Faculty (Denys Dondyk, Anton Pavlyk) and Medical Faculty No. 1 (Volodymyr Dobrovolskyi, Andrii Olefirenko).

The charity auction featured 11 different lots, each with its own story and price. The main lot was a stamp "russian warship..." signed by General Valerii Zaluzhny.

Among the performances of Poltava artists Nataliia Mai, Zhanna Ltavska, Andrii Khmara, Vitalii Drabovskyi, the Folk Dance group "Vizerunky", the Ivantsov Family and others, each lot found its winner!

We believe in the Armed Forces of Ukraine!!!

4.5.0. - everything is ok!