Вийшла наукова стаття в співавторстві науковців різних країн світу: науковці ПДМУ долучилися до їхнього колективу

20 жовтня 2022

У рецензованому медичному журналі  British Medical Journal (BMJ), що індексується базою Scopus, вийшла наукова стаття в співавторстві науковців  різних країн світу (Україна, США, Пакистан, Австралія), присвячена аналізу жертв, руйнувань та подальшої гуманітарної кризи внаслідок російського вторгнення в Україну. Серед колективу авторів є проректор ЗВО ПДМУ з наукової роботи, д. мед. н., професор Ігор Кайдашев, завідувачка кафедри громадського здоров’я з лікарсько-трудовою експертизою ПДМУ, д. мед. н., професор Ірина Голованова, професор кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ПДМУ, д. мед. н. Лілія Животовська.

Посилання на наукову статтю: