Візит співробітників ПДМУ до Німеччини у рамках Програми партнерства для лікарень

05 травня 2023

У квітні 2023 року у рамках Програми партнерства для лікарень «Надзвичайні заходи в галузі діагностики інфекційних захворювань», запропонованої Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), відбувся візит співробітників ПДМУ – завідувачки кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією Коваль Т. І та молодшого наукового співробітника НДІ ГІОРПФ Кабалєй А.В. в Медичний університет Ессена, Німеччина. Під час візиту ознайомились із роботою та пройшли навчання в лабораторії Інституту вірусології, а також взяли участь у «Симпозіумі з імунології ВІЛ, дослідження вакцини та лікування». У майбутньому є сподівання і на подальшу плідну наукову співпрацію.