Визначені переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Пропедевтика ортопедичної стоматології»

06 березня 2024

5 березня 2024 року на базі університетської лікарні ННЛСП «Стоматологічний центр» відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Пропедевтика ортопедичної стоматології» для здобувачів вищої освіти 2-ого курсу стоматологічного факультету. Він передбачав вирішення інтерактивних тестових завдань та воскове моделювання незнімної ортопедичної конструкції. Учасники продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичних навичок.

Призові місця посіли:

I місце - Тополь Данило (6 група)

II місце – Зеленський Денис (14 група)

III місце – Вовк Гліб (1 група).

Вітаємо переможців!

The winners of the first stage of the All-Ukrainian Student Olympiad in the discipline "Propaedeutics of Prosthetic Dentistry" have been determined

On March 5, 2024, the first stage of the All-Ukrainian Student Olympiad in the discipline "Propaedeutics of Prosthetic Dentistry" for 2-year students of the Faculty of Dentistry was held at the University Hospital "Dental Center". It involved solving interactive test tasks and wax modeling of fixed prostheses. The participants demonstrated a high level of theoretical knowledge and practical skills.

The prize-winners are as follows:

I place - Danylo Topol (group 6)

II place - Denys Zelenskyi (group 14)

III place - Hlib Vovk (group 1).

Congratulations to the winners!