Визнання ПДМУ у когорті кращих освітніх закладів

04 серпня 2022
Визнання ПДМУ у когорті кращих освітніх закладів

Спільна копітка робота наукових та науково-педагогічних працівників Полтавського державного медичного університету у сфері науково-дослідної та інноваційної робіт відображена у ряді міжнародних та вітчизняних науковометричних, бібліографічних рейтингів.

Сьогодні у черговому рейтингу цитованості провідних вчених у профілях Google Scholar – TRANSPARENT RANKING: Top Universities by Citations in Top Google Scholar profiles, до якого увійшло 96 ЗВО України, Полтавський державний медичний університет  посів серед них 28 місце.

Визнання ПДМУ у когорті кращих освітніх закладів свідчить про наполегливу роботу наших науковців, тож сподіваємося на подальші успіхи та бажаємо колегам натхнення для реалізації дослідницьких проектів.

Також зауважимо, що у даному рейтингу використовуються загальнодоступні інституційні профілі університетів в Google Scholar Citations. Інституційними профілями вважаються профілі співробітників, які вказали повну офіційну назву закладу та корпоративну пошту в його домені.