Волонтерська акція «Окопна свічка» продовжується / Volunteer action "Trench Candle" keep going

24 січня 2024

24 січня 2024 року колектив кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією долучився до волонтерської акції «Окопна свічка», яка проходить на базі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. Співробітники кафедри передали необхідний матеріал для виготовлення окопних свічок.

Volunteer action "Trench Candle" keep going

On January 24, 2024, the team of the Department of Foreign Languages with Latin and Medical Terminology joined the volunteer action "Trench Candle," which takes place at the Poltava Regional Museum named after Vasyl Krychevsky. The faculty members of the Department provided the necessary materials for the manufacturing of trench candles.