Волонтерська допомога військовим: разом ми – сила!

27 лютого 2023

Первинна організація Професійної спілки працівників охорони здоров’я України ПДМУ та профспілкова організація студентів університету спільно придбали і передали тактичні рюкзаки для військовослужбовців окремого розвідувального загіну спеціальної дії «Центурія», який входить до складу 3-ї окремої штурмової бригади сухопутних військ ЗСУ та у складі якого воюють захисники із Полтави, у т. ч. двоє здобувачів вищої освіти ПДМУ.

Сьогодні бійці бригади підкорюють фронт на найгарячішому Бахмутському напрямку. Українські військові довели, що вони найвідважніші, найдосвідченіші, найпрофесійніші воїни у світі.

Ми бажаємо кожному Захиснику і Захисниці повернутися додому цілими і неушкодженими і принести з собою Перемогу!