Вперше проведена унікальна операція пацієнту зі складною кардіохірургічною патологією: серед кардіохірургів – випускник ПДМУ

19 грудня 2022

У  Полтавському обласному клінічному медичному кардіоваскулярному центрі  вперше проведена унікальна операція пацієнту зі складною кардіохірургічною патологією. Операцію проводила команда лікарів, яку очолив головний кардіохірург МОЗ України, заступник директора з лікувально-координаційної роботи Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН України, доктор медичних наук, професор Костянтин Руденко. У складі команди були також полтавські лікарі, а також випускник Полтавського державного медичного університету  Максим Ржаной, який зараз працює  кардіохірургом у Національному інституті серцево-судинної хірургії.

Професор Костянтин Руденко прочитав лекцію для лікарів кардіоцентру, на якій також були присутні здобувачі вищої освіти Полтавського державного медичного університету. Лекція викликала живий інтерес, багато запитань  та активне обговорення. Обговорена подальша співпраця  обласного кардіоваскулярного центру, державного медичного університету та Національного інститут серцево-судинної хірургії по ранній діагностиці, профілактиці та лікуванню захворювань серцево-судинної системи