13 листопада 2023

11 листопада 2023 року в м. Полтава відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Team building в стоматології – сучасний тренд чи свідомий вибір» за участі Полтавських підрозділів Асоціації ортодонтів України, Асоціації імплантологів України, Української академії пародонтології. Провайдером БПР виступило ТОВ «ОРТЕКС СТ». На конференції розглянуті міждисциплінарні питання, з якими  лікарі-стоматологи стикаються кожного дня, а саме:

• Рецесії на зубах та імплантатах
  • Інтеграція періо прийому в командну роботу
  • Економіка та бізнес в Україні. Що далі?
  • Міждисциплінарний підхід до реабілітації пацієнтів із дисфункцією СНЩС
  • Міждисциплінарний підхід до реабілітації пацієнтів з незрощенням губи, альвеолярного відростка, твердого і м’якого піднебіння
  • Тотальна реабілітація щелеп методом «All on 4” в повному цифровому протоколі з використанням внутрішньоротового зварювання. Від планування до реалізації.

Співробітники кафедри ортодонтії під керівництвом професора Любові Смаглюк взяли найактивнішу участь в організації та проведенні конференції. Ця конференція – чудова можливість для спілкування та обміну досвідом фахівців. Захід мав й благодійну мету: кошти будуть використані на благодійну діяльність.

Дякуємо лекторам! Дякуємо всім учасникам конференції!

On November 11, 2023, in Poltava, the All-Ukrainian Scientific and Practical Conference "Team Building in Dentistry – Modern Trend or Conscious Choice" took place with the participation of Poltava branches of the Ukrainian Orthodontic Association, Ukrainian Implantology Association and the Ukrainian Academy of Periodontology. The conference was provided by the company "ORTEX ST." The conference addressed interdisciplinary issues that dentists face every day, including:

• Recession on teeth and implants
  • Integration of Perio-appointment into teamwork
  • Economy and business in Ukraine. What's next?
  • Interdisciplinary approach to the rehabilitation of patients with TMD dysfunction
  • Interdisciplinary approach to the rehabilitation of patients with cleft lip and palate, alveolar cleft, hard and soft palate non-fusion
  • Total jaw rehabilitation using the "All on 4" method in a complete digital protocol with intraoral welding. From planning to implementation.

The faculty members of the Department of Orthodontics, headed by Professor Liubov Smahliuk actively participated in the organization and conduct of the conference. This conference was an excellent opportunity for communication and exchange of experience among professionals. The event also had a charitable purpose: the funds raised will be used for charitable activities.

Thanks to the lecturers! Thanks to all conference participants!