Всеукраїнський проєкт «Студент-студенту» продовжує цикл лекцій

08 травня 2023

Співробітники ПДМУ - доцент кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів Світлана Коломієць та Студентський омбудсмен Олександр Мамай взяли участь у роботі дискусійної платформи «Забезпечення моніторингу якості вищої медичної освіти : система, критерії, вимірювання», ініційованої Національним агенством забезпечення якості вищої освіти на базі НМУ ім. О. О. Богомольця.

Науковці, освітяни та представники влади зі всієї України представили перспективні непрями вдосконалення вищої медичної освіти:

- Генеральна директорка ДНП «Центр тестування» Леся Олійник наголосила на необхідності контролю належної якості ЄДКІ, як інструменту об‘єктивного контролю якості освіти та ознайомила присутніх з системою розробки тестових завдань «АВТОР+»;

- Начальник Управління медичних кадрів, освіти і науки МОЗ України звернув увагу на необхідності стандартизації вищої медичної освіти та проінформував про необхідність оновлення вже існуючих стандартів вищої освіти в галузі охорони здоров‘я;

- Представники НМУ ім. О. О. Богомольця представили спільноті власні розробки, стаорені для покращення освітнього процесу та вдосконалення отримання практичних навичок здобувачами освіти.

Дискусійна платформа стала важливим майданчиком для обміну думками та ідеями, критичним обговоренням виступів та, звісно ж, пошуку спільних візій різними інституціями, без чого неможливе ефективне вдосконалення освітніх процесів.