Всіх зацікавлених запрошують стати гуртківцями

11 січня 2023

На кафедрі оториноларингології з офтальмологією продовжує свою роботу студентський науковий гурток з дисципліни «Оториноларингологія». Теми наукової роботи на весняний семестр 2022-2023 н. р. 1.» Застосування PRP терапії при атрофічних процесах слизової оболонки носа», 2.«Діагностика та лікування грибкових максилітів з полікістозними змінами слизової оболонки максилярного синусу».

Робота в СНГ дає можливість студентам зануритись у повсякденну діяльність ЛОР-лікаря, опанувати базові практичні навички роботи у стаціонарі, відвідувати операційну залу під час проведення хірургічних втручань, брати участь у клінічних розборах, Круглих столах та олімпіадах з нашої дисципліни. На всі запитання щодо організації та проведення  занять відповість асистент кафедри оториноларингології з офтальмологією, к. мед. наук Андрій Лобурець. Із запитаннями звертатися за номером телефону (0532) 56-44-94.

Долучайтесь всі зацікавлені! Отримаєте чудову нагоду розширити коло професійних знань!