XX міжнародна наукова конференція студентів, молодих науковців та фахівців: студенти ПДМУ посіли призові місця за наукові роботи

19 червня 2023

Члени студентської наукової групи кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ПДМУ взяли участь у роботі секції психіатрії, наркології та медичної психології XX міжнародної наукової конференції студентів, молодих науковців та фахівців “Актуальні питання сучасної медицини.” Вона відбулася на базі Харківського національного університету ім. В. Каразіна 25 травня 2023 року. За результатами плідної наукової роботи секції студентка 2-ого курсу факультету медичного № 1 Валентина Чаттопадхай здобула 1-е місце за виступ з науковою роботою на тему «Особливості соціально-психологічної адаптації молоді з фобічними проявами», виконану під керівництвом д. мед. н., професора Андрія Скрипнікова та к. мед. н., доцента Дмитра Бойка. Також студентка 2-ого курсу факультету медичного № 1 Юлія Пильник посіла 2-е місце з науковим дослідженням на тему «Оцінка динаміки рівня емпатії у студентів медиків», яке було виконано під керівництвом к. мед. н. Володимира Борисенка.