Ярмарок вибіркових дисциплін для студентів

05 травня 2023

Здивовані словом «ярмарок» у заголовку? Незрозуміло, до чого воно тут? То читайте далі. Це цікаво.

5 травня 2023 року відбувся Ярмарок вибіркових дисциплін для студентів 1-ого курсу стоматологічного факультету. Сьогодні завідувачами кафедр пропедевтики терапевтичної стоматології та пропедевтики ортопедичної стоматології представлено дві вибіркові компоненти, які студенти можуть вивчати на 2-му курсі. Професор Ірина Ткаченко презентувала ВК 20. «Фантомний курс сучасних технологій лікування одонтопатології.» А професор Дмитро Король демонстрував переваги ВК 18. «Основні технології виготовлення зубних протезів» Особливу зацікавленість у студентів викликали обидві презентації, тож вони тепер опинилися перед непростим вибором компоненту для подальшого вивчення.