З Днем Незалежності, рідна Україно!: в Університеті Знаменний день!

24 серпня 2023
З Днем Незалежності, рідна Україно!: в Університеті Знаменний день!

«Я єсть народ, якого правди сила

Ніким звойована ще не була!

Яка біда, яка чума мене косила,

А сила знову розцвіла!» - Ці добре знайомі ще зі шкільної лави слова великого українського поета-громадянина своєї держави особливо щемного значення для кожного свідомого українця набувають у тривожні воєнні буремні дні тяжких випробувань для всього нашого народу. Вони і стали лейтмотивом ідейно-патріотичних емоційних заходів, які на всіх локаціях відбуваються у цей день в Університеті.

Адміністрація ЗВО ПДМУ на чолі з ректором університету, професором Вячеславом Жданом палко вітає всіх співвітчизників, всіх полтавців, усю славну когорту українського студентства і викладачів зі знаменним днем в історії становлення Української Держави. Зичить здоров`я, успіхів, стійкості і мужності у боротьбі з ворогом!

Ми разом! І ми неодмінно переможемо! Все буде Україна! З Днем Незалежності України!