З перших днів освітнього процесу дбаємо про ментальне здоров’я здобувачів освіти

13 вересня 2023

Для першокурсників групи 12 Фт, що навчаються за ОПП Фізична терапія, ерготерапія Навчально наукового медичного інституту ПДМУ 11 вересня в Навчально-науковому центрі ментального здоров’я ПДМУ був проведений психологічний тренінг «Знайомство». У межах інтерактивної зустрічі студентам  презентовано Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?», наголошено на важливості збереження ментального здоров’я. Головна мета тренінгу: згуртування групи, підвищення й стабілізація настрою; розвиток енергійності, активності; усвідомлення критеріїв здорового способу життя. Такі зустрічі сприяють формуванню особистої відповідальності за власне життя, здоров’я, розвитку  навичок саморегуляції, стресостійкості та резилієнтності.