За чисельними побажаннями надаємо доступ до запису циклу відкритих лекцій «Основи імунології» д. мед .н., професора Ігоря Кайдашева.

11 березня 2024

Лекції розміщені на освітній платформі Полтавського державного медичного університету.

Для доступу необхідно направити електронного листа, який містить електронну адресу, прізвище, ім’я та по батькові і назву «Основи імунології» на адресу: i.bereza@pdmu.edu.ua

Після закінчення курсу прохання заповнити анкету оцінювання.

By numerous requests, we provide access to the recordings of the open lecture series "Fundamentals of Immunology" by Professor Igor Kaidashev, DMSc. The lectures are available on the educational platform of the Poltava State Medical University. To gain access, please send an email containing your email address, last name, first name, patronymic, and the subject "Fundamentals of Immunology" to the following address: i.bereza@pdmu.edu.ua . After completing the course, we kindly ask you to fill out the evaluation questionnaire.

Статистика и объявления

Продвигать публикацию