Заняття в унікальному симуляційному класі є запорукою відмінної підготовки майбутніх лікарів: за цим цікаво спостерігати!

12 вересня 2023

Здобувачі вищої освіти 6-ого курсу медичного факультету № 1 на завершальному етапі навчання не лише засвоюють навички обстеження хворих, але і знайомляться з сучасними високоефективними технологіями діагностики і лікування захворювань внутрішніх органів.

На кафедрі внутрішньої медицини № 2 на базі Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру демонструються методики проведення коронарографії та стентування вінцевих артерій пацієнтам з інфарктом міокарда.

У симуляційному класі здобувачі вищої освіти самостійно записують і аналізують ЕКГ на манекенах, придбаних університетом, вчаться диференціювати тони та шуми серця, хрипи у легенях та до автоматизму відпрацьовують навички проведення серцево-легеневої реанімації.

Систематичне навчання у клініці та постійне тренування у симуляційному класі є запорукою відмінної підготовки майбутніх лікарів.