Запрошуємо до клубу настільних ігор «Джуманджі» / We invite you to the "Jumanji" board game club!

23 жовтня 2023

Пʼятничний вечір був неперевершеним! Наш клуб настільних ігор «Джуманджі» виявився неймовірно популярним та захоплюючим для всіх учасників!

Разом грали у “CATAN”, “Fallout.Манчкін” та інші настільні ігри.

Дякуємо всім, хто прийшов та взяв участь. Ваша енергія та ентузіазм додали цьому заходу особливого шарму.

Приєднуйтеся до нашої спільноти, щоб не пропустити майбутні події та захоплюючі ігри!

До зустрічі наступного разу!

З любовʼю – Студентський парламент

We invite you to the "Jumanji" board game club!

Friday evening was fantastic! Our "Jumanji" board game club turned out to be incredibly popular and engaging for all participants!

We played games like "CATAN," "Fallout. Munchkin," and other board games together.

Thanks to everyone who came and participated. Your energy and enthusiasm added a special charm to this event.

Join our community to not miss out on future events and exciting games!

See you next time!

With love - Student Parliament