Засідання Ради стоматологічного факультету

27 квітня 2023

26 квітня в аудиторії №5 відбулося засідання Ради стоматологічного факультету. Відповідно до порядку денного було розглянуто всі питання. Завідувачі профільних стоматологічних кафедр доповідали про підготовку до проведення атестації здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти. Було заслухано доповідь завідувачки кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії, доцента Катерини Локес про стан та ведення навчально-методичної документації, наповнення сайту кафедри. Гарант освітньо-професійної програми "Стоматологія" професор Тетяна Петрушанко представила членам Ради факультету інформацію щодо змін і доповнень до структури й змісту ОПП "Стоматологія".

Завершилось засідання звітом декана стоматологічного факультету, доцента Алли Сидорової щодо результатів складання ЄДКІ здобувачами 3 курсу.