Завершився проєкт «Право на власне «Я»

28 жовтня 2022
Завершився проєкт «Право на власне «Я»

До свого логічного завершення підійшов проєкт «Право на власне «Я». Він впроваджувався у межах компоненту Active Citizens Camp та програми House of Europe за підтримки Європейського Союзу.

Проєкт передбачав створення безпечного, комфортного й толерантного публічного простору для молоді шляхом подолання булінгу, харрасменту, ґендерної дискримінації та гендерних стереотипів; підвищення обізнаності і розуміння ґендерних питань, формування ґендерної компетентності, набуття навичок фізичного самозахисту. Учасники опанували практичні прийоми самозахисту під керівництвом тренера із практичної самооборони Сергія Чепіжного. Відвідали тренінги з практичним психологом Полтавського державного медичного університету Тетяною Климач.

Довідково

Створення курсів практичної самооборони та підвищення психологічної компетентності з питань профілактики гендерно-обумовленого насильства для здобувачів освіти Полтавського державного медичного університету є ключовим фактором на шляху до самовизначення й самореалізації.