Завершується навчання за новою спеціальністю / Training in the New Specialization Comes to an End

20 жовтня 2023

На кафедрі терапевтичної стоматології завершується шестимісячне навчання на циклі спеціалізації за новою спеціальністю «Лікар-пародонтолог».

Уже досвідчені лікарі-стоматологи з усіх куточків України, набували нових знань та практичних навичок із мультидисциплінарної медицини, яка передбачає орієнтацію у питаннях надання пародонтологічної допомоги не тільки терапевтами-стоматологами, а також хірургами-стоматологами, ортопедами-стоматологами, ортодонтами та дитячими стоматологами.

Особлива увага на циклі спеціалізації була приділена діагностиці системних захворювань організму, проявом яких є патологічні зміни пародонта. Слухачі спеціалізації пройшли фантомне навчання із консервативної та хірургічної пародонтології.

Кафедра терапевтичної стоматології запрошує всіх охочих лікарів-стоматологів отримати спеціальність лікаря-пародонтолога. Приймання на аналогічний курс спеціалізації – вже відбувається!

Training in the New Specialization Comes to an End

The six-month training for the new specialization “Periodontist” is coming to an end at the Department of Therapeutic Dentistry.

Experienced dentists from all corners of Ukraine have acquired new knowledge and practical skills in multidisciplinary medicine. This includes proficiency in providing periodontal care not only by therapeutic dentists but also by oral surgeons, prosthodontists, orthodontists and pediatric dentists.

Special attention in the specialization program was given to diagnosing systemic diseases of the body, which manifest as pathological changes in the periodontium. Participants in the specialization underwent hands-on training in both conservative and surgical periodontology.

The Department of Therapeutic Dentistry invites all willing dentists to obtain the specialization of a periodontist. Enrollment for a similar specialization course is already underway!