«Збереження та зміцнення ментального здоров'я»: передумова стійкості / "Preserving and Strengthening Mental Health": Foundation of Resilience

08 січня 2024

Ментальне здоров’я є одним із найбільших викликів сьогодення, це одна з передумов нашої стійкості. Воно об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником і важливе для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття.

Практичний психолог ФМФК Тетяна Климач провела психологічний тренінг «Збереження та зміцнення ментального здоров'я» метою якою була підтримка ментального здоров’я членів колективу кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією, адже добре відомо, що професія викладача, вчителя має досить багато стресогенних факторів і ризиків втратити психічне здоров'я, розчаруватися в роботі, у собі та отримати психосоматичні захворювання.

До слова, у межах інтерактивної зустрічі презентовано Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?», що проваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

"Preserving and Strengthening Mental Health": Foundation of Resilience

Mental health is one of the greatest current challenges, serving as a cornerstone for our resilience. It unites a healthy spirit and psyche with a social component and is crucial for realizing desires, achieving goals and maintaining good physical well-being.

Tetiana Klymach, a practical psychologist, conducted a psychological workshop "Preserving and Strengthening Mental Health." The aim of this workshop was to support the mental health of the faculty staff of the Department of Prosthetic Dentistry with Implantology. It is well-known that the profession of a teacher carries numerous stressors and risks of compromising mental health, experiencing disappointment in work, in oneself and acquiring psychosomatic disorders.

Notably, within the framework of this interactive meeting, the All-Ukrainian Mental Health Program "How Are You?" was presented, initiated by the First Lady Olena Zelenska.