Збирати, зберігати, досліджувати й популяризувати історію - місія народного музею ПДМУ

05 вересня 2022

Збирати, зберігати, досліджувати й популяризувати історію цивілізації, країни, університету – це наша місія, яку можна частково реалізувати у демонстрації тематичних музейних експозицій, як дієвого засобу від «забудькуватості», а музейні експонати можуть «розговоритись» на дуже цікаві теми. Пошуково-дослідницька робота допомагає знайти такі унікальні предмети. Вагомий внесок у роботу зі збору музейних експонатів роблять адміністрація та співробітники університету. Нинішній тиждень для народного музею історії ПДМУ розпочався приємною подією, подарунком від проректора ЗВО з навчальної роботи, професора Давида Аветікова, рідкісним альбомом 10-го випуску лікарів-стоматологів Харківського стоматологічного інституту 1936-1940 рр.. Цей безцінний експонат поповнить демонстраційну експозицію музею.

Також висловлюємо подяку за передані унікальні експонати професору Таїсії Скрипніковій, професору Андрію Скрипнікову та професору Петру Скрипнікову. За надані архівні фото висловлюємо подяку професору Вірі Куроєдовій, а також науковому відділу університету. За наданий стоматологічний інструментарій доценту Світлані Коломієць.

Разом ми збережемо традиції, історію та надбання країни, університету і вищої стоматологічної школи України.