Здорове серце - запорука довголіття! / Healthy heart is the key to longevity!

02 жовтня 2023

29 вересня, із нагоди Всесвітнього дня серця на кафедрі внутрішньої медицини № 1 під керівництвом асистента Ірини Кудрі проведено виховну годину зі здобувачами вищої освіти 21 групи ОПП фізичної терапії, ерготерапії навчально-наукового медичного інституту ПДМУ. Ангеліна Кішінець та Вероніка Величко розповіли про найбільш впливові фактори збільшення ризиків захворювання серця, які можна та потрібно контролювати для запобігання серцево-судинних захворювань.

Збалансована дієта, активний спосіб життя, відмова від шкідливих звичок та зменшення стресу - це важливі кроки для збереження здоров'я серця та профілактики серцевих захворювань. Регулярні медичні огляди та звернення до лікаря при появі симптомів також допоможуть вчасно виявити та лікувати серцево-судинні захворювання. Дотримання 10 кроків здорового серця можуть врятувати багато життів та покращити якість життя багатьох людей.

Даний захід допомагає свідомо підвищувати усвідомлення про важливість здоров'я серця та принципів його збереження серед майбутніх медичних працівників. Здорове серце - запорука довголіття!

Healthy heart is the key to longevity!

On September 29, on the occasion of the World Heart Day, the Department of Internal Medicine No. 1 held an educational class with higher education students of Group 21, with a major for physical therapy, ergotherapy  at the Medical Education and Research Institute of PSMU, managed by the Assistant Iryna Kudria. Anhelina Kishinets and Veronika Velychko talked about the most influential factors that increase the risk of heart disease, which can and should be controlled to prevent cardiovascular diseases. A balanced diet, an active lifestyle, giving up bad habits and reducing stress are important steps to maintaining heart health and preventing heart diseases. Regular medical examinations and seeing a doctor when symptoms appear will also help to detect and treat cardiovascular diseases in time. Following the 10 steps to a healthy heart can save many lives and improve the quality of life for many people. This event helps to consciously raise awareness of future medical professionals as for the importance of keeping heart healthy. A healthy heart is the key to longevity!