Жовтень оголошений місяцем боротьби з раком молочної залози

20 жовтня 2022

Ще з 1985 року жовтень оголошений місяцем боротьби з раком молочної залози. 15 жовтня – Всесвітній день боротьби з раком молочної залози. Мета проведення цього Дня – акцентування уваги громадськості на глобальних проблемах, пов'язаних з онкологічними захворюваннями молочних залоз, підвищення обізнаності населення щодо підходів до профілактики, раннього виявлення та лікування.

З цього приводу на кафедрі хірургії № 4 був проведений виховний семінар з лікарями-інтернами 1-го року навчання. Співробітники кафедри презентували учням лекцію, в якій висвітлили усі аспекти сучасної спеціалізованої тактики щодо діагностики, профілактики, лікування цього небезпечного захворювання, відповіли на проблемні питання та налаштували майбутніх хірургів на чіткі кроки по наданню допомоги населенню.