Зробити добру справу зовсім нескладно

06 червня 2023

Первинна організація Професійної спілки працівників охорони здоров’я України ПДМУ, організація ветеранів та студентський парламент університету підтримує тісний зв'язок з громадськими, волонтерськими та благодійними організаціями, які надають соціальну та матеріальну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживають у Полтаві.

Зібрані співробітниками та студентами університету у спеціальному контейнері «ОдежиНА» у адміністративному корпусуі ПДМУ одяг, взуття, іграшки, та інші речі домашнього вжитку передані волонтерам пункту видачі гуманітарної допомоги переселенцям «Тепла кофта» у приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Котляревського для сортування та подальшої роздачі.

Зробити добру справу зовсім нескладно, адже допомагаючи іншим, ми тим самим допомагаємо й самим собі.