Зустріч студента ПДМУ із секретарем Полтавської міської ради / PSMU student meets with the Secretary of the Poltava City Council

07 листопада 2023

7 листопада відбулася зустріч студента Полтавського державного медичного університету, керівника Відокремленого підрозділу в Полтавській області Всеукраїнської ГО «Українська асоціація студентів» Володимира Добровольського із секретарем Полтавської міськради Катериною Ямщиковою.

Під час змістовної зустрічі були обговорені актуальні проблемні питання для студентства. Зокрема, йшлося про подальші плани задля реалізації різноманітних проєктів, молодіжних ініціатив, а також майбутню співпрацю в різних сферах.

PSMU student meets with the Secretary of the Poltava City Council

On November 7, Volodymyr Dobrovolskyi, the student of Poltava State Medical University, Head of the Poltava region branch of the All-Ukrainian NGO “Ukrainian Association of Students” had a meeting with Kateryna Yamshchykova, Secretary of the Poltava City Council.

During the substantive meeting, current issues concerning students were discussed. In particular, there was a discussion about future plans for the implementation of various projects, youth initiatives, as well as future cooperation in different areas.