Зустріч в онлайн форматі з американськими колегами-педіатрами

22 липня 2022

21 липня 2022 року на базі Навчально-практичного центру ЗВО ПДМУ відбулась зустріч в онлайн форматі з використанням платформи ZOOM співробітників кафедри педіатрії з пропедевтикою та неонатологією та лікарів неонатального стаціонару Перинатального центра КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського ПОР» з Томасом Бюрке, професором Harvard Medical School та Vayu Global Health у вигляді тренінгу.

На ньому були розглянуті практичні аспекти використання обладнання вСРАР у новонароджених з дихальними розладами, яке напередодні було у якості гуманітарної допомоги доставлено з США в Україну. Зі словами подяки до американських колег звернувся професор Валерій Похилько. Лікарі неонатального стаціонару із натхненням прослухали інформацію та обговорили з іноземними колегами практичні аспекти роботи з обладнанням, яке дозволить надавати своєчасну та необхідну допомогу новонародженим українцям.