Савченко Роман Борисович

Спеціалізована вчена рада  створена згідно з наказом ректора Полтавського державного медичного університету №160 від 16.06.2022 на підставі рішення Вченої ради Полтавського державного медичного університету №10 від 15 червня 2022 року, листа МОН України №9/404-22 від 07.07.2022 р. «Про зупинку роботи разової ради», наказом ректора Полтавського державного медичного університету №310 від 13.10.2022 на підставі рішення  Вченої ради Полтавського державного медичного університету від 12 жовтня 2022 року, протокол №2  щодо внесення змін до складу разової спеціалізованої ради  з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації аспіранта очної (денної) форми навчання кафедри хірургії №2 Савченка Романа Борисовича  «Лікувальна тактика у хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози із декомпенсацією сечового міхура» на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина».

1. Голова ради - доктор медичних наук, професор Шерстюк Олег Олексійович, завідувач кафедри анатомії людини Полтавського державного медичного університету МОЗ України.
  2.  Рецензент - кандидат медичних наук, доцент Супруненко Сергій Миколайович, доцент закладу вищої освіти кафедри хірургії №2 Полтавського державного медичного університету МОЗ України.
  3. Опонент - доктор медичних наук, професор Щукін Дмитро Володимирович, професор кафедри урології, нефрології та андрології імені А.Г.Подрєза Харківського національного медичного університету МОЗ України.
  4. Опонент - доктор медичних наук, професор Головко Сергій Вікторович, професор кафедри урології Національного медичного університету ім. О. Богомольця МОЗ України.
  5. Опонент - доктор медичних наук, професор Костєв Федір Іванович, завідувач кафедри урології та нефрології Одеського національного медичного університету МОЗ України

Науковий керівник – доктор медичних наук, професор Саричев Леонід Петрович, професор закладу вищої освіти кафедри хірургії №2 Полтавського державного медичного університету МОЗ України.

Захист відбудеться 06 грудня   2022 року об 11 годині, за адресою: 36000, м.Полтава,  вулиця Шевченка, 23, морфологічний корпус Полтавського державного медичного університету, зал засідань (овальний зал)

Код доступу: 3N9gwE

Дисертації на здобуття ступеня доктора філософії