Перемога у мовному конкурсі

36024, Україна, м. Полтава, вул. Шевченка, 23, деканат стоматологічного факультету
телефон: (0532) 60-84-66, 52-76-70
e-mail: stomat@pdmu.edu.ua

15 лютого 2024

Перемога у мовному конкурсі

Студентка Полтавського державного медичного університету Валерія Листрова (5 група 1 курсу стоматологічного факультету) виборола І місце серед здобувачів освіти всіх ЗВО м.Полтави (філологів і не філологів) на ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, до участі в якому її готували на кафедрі українознавства та гуманітарної підготовки (завідувачка кафедри Тетяна Лещенко, ст. викл. Вікторія Юфименко).

У складних умовах повномасштабної війни на території України конкурси, які популяризують українську мову, національну культуру й ідентичність, мотивують студентську молодь бути гідними патріотами своєї країни.

Щиро вітаємо переможницю! Зичимо натхнення, життєвої енергії, вагомих професійних здобутків і творчих успіхів!